Wielozbożowe płatki śniadaniowe z błonnikiem i algami

Wielozbożowe płatki śniadaniowe z błonnikiem i algami TOPfit

Tym razem propozycja na śniadanie, to błyskawiczna porcja płatków od Granex, więcej informacji o produkcie na fp Uwaga, zrzucam.

Skład:


dodatki:
mleko

Opinia:
Te płatki to mieszanina dwóch różnych kształtów. W składzie m.in. znajdziemy błonnik, otręby i płatki owsiane, no i algi.

Te z algami nie zachwycają swoim kolorem, zdecydowanie lepiej wyglądają te kółka z dziurką. Smakowo bardzo przyjemne, ja łączę je najczęściej z dodatkiem zimnego mleka, można też podać z naturalnym jogurtem. Przynajmniej wtedy nie są takie słodkie, choć osobiście wolę, gdy takie produkty zawierają jak najmniej cukru i substancji słodzących. 

Jak widać poniżej, chętną osobą na takie śniadanie jest też moja córka, dla której natomiast słodkość to plus a nie minus. Służą nam ostatnio dobrze w zastępstwie za płatki kukurydziane, które często jadłyśmy.


1 komentarze:

Zapraszam do komentowania.

 
Nie wyrażam zgody na kopiowanie, powielanie lub jakiegokolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach tekstów i zdjęć z serwisu internetowego http://kuchniacodnia.blogspot.com/ bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170)